Halka arzını tamamlayan Formet Metal ve Cam Sanayine ait hisselerimiz  22 Mayıs 2018 tarihinden beri, değerlerimizi ve başarılarımızı halkımızla paylaşmak adına İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda işlem görmektedir.

Formet Metal ve Cam Sanayi A.Ş. farklı sanayi kollarında üretim yapan bir şirkettir. “Formet Home” markasıyla Rattan oturma grupları, salıncaklar, sehpalar, masa-sandalye takımları üretmekte ve dünyanın bir çok ülkesine ihraç etmektedir. Ana ilkemiz güzel tasarlanan ergonomik ürünlerle yuvanıza değer katmaktır. Ayrıca tasarım ekibimiz, hem klasik hem de her ev ortamını tamamlayacak en yeni stilleri bir araya getirmemizi ve böylece geniş bir ürün yelpazesi ile tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak müşterilerimizin memnuniyetini  sağlamaktalar.

Müşterilerimizin Formet markasına olan güveni, başarımızın arkasındaki temel itici güçtür. Tüm bu başarılar haklı bir gurur yaratırken, başarımızı ve büyüme stratejimizi sürdürmek adına daha çok çalışmamız gerektiğini biliyoruz.

ONLINE KATALOG
TASARIM
MÜKEMMELLİK
FORMET ANA SAYFA ÇEVRİMİÇİ KATALOĞU
ANA İLKEMIZ GÜZEL TASARLANAN ERGONOMİK ÜRÜNLERLE YUVANIZA DEĞER KATMAKTIR.
HABER BÜLTENİMİZE ABONE OL
Özel teklifler, yeni ürünler ve etkinliklerden ilk siz haberdar olun.
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam